MEDYAID Kurumsal

MEDYAID, Yeni iş fikirleri ve yeni iş alanları oluşturarak birlikte çalışmış olduğumuz firmalara gerek finansal açıdan gerekse iş hacmi acısından esnek ve güncel yazılımlar üretmek temel ilkelerimiz arasındadır.

Müşterilerimizin faaliyet göstermiş oldukları sektörlerde hedefledikleri ve arzuladıkları iş hacmini yakalamaları için sadece yazılımsal destek değil aynı zamanda danışmanlık ve eğitim hizmetleri vermekteyiz.

2012 yılında projelendirerek; 2014 yılının ilk günlerinde faaliyete geçirdiğimiz emlak ve gayrimenkul ağı, Türkiye'nin ender ve özgün projelerinden biridir.

Proje kapsamında Emlak ve Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren her ölçekteki firmanın gerek kurumsal site ihtiyacını gerekse mevcut sitelerinde yayınladıkları emlak portföylerinin hızlı,etkili bir şekilde tanıtım ve reklam faaliyetlerini sürdürmeleri ayrıca ticari alanlarının genişletilmesi hedeflenmektedir.

Türkiye'nin en gelişmiş ve en geniş kapsamlı emlak ve gayrimenkul ağı projemizde Türkiye genelinde yüksek kar ortaklığına dayılı bayilikler verilecektir